Fotobudka cena

Fotobudka cena

Spis treści:
Opcje dodatkowe
Fotobudka cena na wesela i imprezy firmowe
Koszt wynajmu Fotobudki

Nazwa pakietuMidiStandardMaxSpecial
Cena
750 zł950 zł1150 złzapytaj
Czas świadczenia usługi2 godziny3 godziny4 godzinydo uzgodnienia
Nielimitowana ilość zdjęćtaktaktaktak
Wydruk dla każdegotaktaktaktak
Własny tekst lub logo pod zdjęciemtaktaktaktak
Galeria internetowataktaktaktak
Opieka animatorataktaktaktak
Zabawne gadżetytaktaktaktak
Pendrive ze zdjęciamiza dopłatątaktaktak
Księga gościza dopłatąza dopłatąza dopłatąza dopłatą
Dojazd30 km50 km100 km200 km
Zapytaj o terminZapytaj o terminZapytaj o terminZapytaj o termin

Cennik pakietów weselnych

2 100 zł

  • fotobudka na 4 godziny
  • ciężki dym na pierwszy taniec
  • fontanny iskier na pierwszy taniec 4 szt.

2 700 zł

  • fotobudka na 4 godziny
  • ciężki dym na pierwszy taniec oraz tort
  • fontanny iskier na pierwszy taniec oraz tort (po 4 szt.)

Jesteśmy dostępni w 4 lokalizacjach: Warszawa, Płock, Płońsk, Nasielsk.

Sprawdź dostępność fotobudki

Fotobudka cena na wesela i imprezy firmowe

Pod wieloma względami cenimy sobie koszty pewnych usług, z których przychodzi nam korzystać. Jeśli więc jesteśmy organizatorami wesela bądź imprezy firmowej, to wcześniej staramy się dobrze zaplanować budżet na taką zabawę. Następnie nie chcemy jego w żaden sposób przekraczać. To zachęca nas do wyszukiwania atrakcji, na które nas w pełni stać. A jedną z nich okazuje się wyjątkowa fotobudka, na którą warto się zastanowić. Okazuje się, że fotobudka na wesele to wspaniała atrakcja, która pojawia się już na co 2 weselu. Jeśli więc chcemy spełnić oczekiwania naszych gości weselnych, to również nie powinniśmy z niej rezygnować. Podobnie należy uczynić, gdy już niedługo pojawi się impreza firmowa. Na niej fotobudka Warszawa również spełni swoją świetną rolę. Ale, jaka jest dokładnie cena za fotobudkę? Przyjrzyjmy się tej kwestii dokładniej.

Koszt wynajmu Fotobudki

Ocenia się, że najlepszym rozwiązaniem jest wynajmowanie fotobudki na wybrane godziny. Dzięki temu cena za kilka godzin wynajęcia takiego automatu do zdjęć bedzie niższa, niż za wynajęcie fotobudki na cały dzień. Dodatkowo w cenie będziemy mogli uzyskać nielimitowaną ilość zdjęć i wydruków oraz śmieszne imprezowe gadżety. Wiele firm zapewniające nam wynajem takiej fotobudki oferuje również specjalne tła fotograficzne do wyboru. Warto więc dokładnie przyjrzeć się tej ofercie, aby mieć pewność, że fotobudka na imprezę spełni nasze i gości wszelkie oczekiwania.

Co ważne, cena fotobudki uwzględnia jeszcze dojazd, jeśli impreza jest organizowana w odpowiedniej odległości od siedziby firmy. Para weselna ma jeszcze możliwość przygotowana specjalnego tekstu pod drukowanymi zdjęciami. To na przykład słowa w stylu „Wesele Maćka & Małgorzaty 15.09.2017 r.” Oczywiście jest możliwość przygotowania tekstu firmowego, jeśli organizujemy imprezę o charakterze promocyjnym.

Bardzo dobrym rozwiązaniem okazuje się także pomoc specjalnego asystenta. Jego zadanie polega na tłumaczeniu zaproszonym gościom, jak powinni korzystać z fotobudki. A dzięki temu sesje fotograficzne są zorganizowane jeszcze lepiej. Goście czują się pod taką opieką o wiele bezpiecznej. Nie muszą przecież zastanawiać się, jak korzystać z takiej fotobudki. Otrzymują cenne wskazówki, jak krok po kroku odbywa się sesja w takim automacie do zdjęć.

Firma zapewniająca nam wynajem fotobudki dodatkowo oferuje przedłużenie czasu wynajęcia. Na przykład koszt za dodatkową godzinę zabawy z fotobudką to ok kilkaset złotych. Również powinniśmy uwzględnić taką opcję, jeśli z fotobudki nie skorzystają wszyscy goście, a będzie się ona cieszyła bardzo dużym zainteresowaniem.

Widzimy więc, jak wiele czynników wpływ na cenę fotobudki w Warszawie. Natomiast wcześniejsze planowanie sprawi, że koszty nie będą aż takie wysokie. A dodatkowo do fotobudki podejdziemy jako do atrakcji, która po prostu powinna pojawić się na weselu i imprezie.