Fotobudka Ostrołęka


mail: pancyk@fotobudkaplosk.plfotobudka ostrołęka fotobudka na wesele ostrołęka

Poszukujecie fotobudki na wynajem w Ostrołęka? Idealnie trafiliście zaświadczamy, że każde wydarzenie ostanie się w pamięci biesiadników na długie lata. Fotobudka na wesele Ostrołęka Pan Cyk posiada specjalną lampę studyjną, dzięki której jakość wydrukowanych fotek jest lepsza niż w przypadku zwykłych budek fotograficznych ze światłem led.

Do każego eventu podchodzimy jednostkowow, co zapewnia wszystkim naszym osobom, które nam zaufały 100% zadowolenia. Możemy się pochwalić dużą grupą usatysfakcjonowanych konsumentów wsród, których widnieją klienci indywidualni ale również i firmowi. Do dyspozycji naszych klientów dostarczamy fotolustro ze sprzętem wysokiej jakości.

Zapraszamy do zapoznania się z ceną wynajmu fotobudki w Ostrołęka w zakładce - Cennik lub do kontaktu telefonicznego albo mailowego

Sprawdź dostępność fotobudki i zarezerwuj bez ryzyka.
Zwrócimy Ci całą kwotę jeśli nie będziesz usatysfakcjonowany z poziomu {naszych usług|naszej obsługi

Fotobudka Ostrołęka cena

już od 400 zł

fotobudka na imprezę ostrołęka cena fotobudka na imprezę firmową ostrołęka cena


Na jakich imprezach w Ostrołęce sprawdzi się fotobudka?

Cenimy sobie zabawę, która jest wcześniej dobrze zaplanowana i zorganizowana. Przecież właśnie na niej pojawiają się atrakcje, z których chętnie korzystamy. Przekonujemy się jeszcze o tym, że wszyscy goście chętnie w tym uczestniczą. Bawimy się razem z nimi. Powinno się tak dziać zarówno na weselu, jak i podczas imprez firmowych. Ale co może się do tego skutecznie przyczynić? Okazuje się, że czymś takim jest fotobudka. Pełni ona rolę nowoczesnego automatu do zdjęć. Wynalazek ten został wykonany w Ameryce już w XX wieku i od tego czasu zyskuje na coraz większej popularności. To sprawia, że również w Polsce znajduje zastosowanie na różnego rodzaju imprezach. A musimy przyznać, że to jednak z takich ważnych okazji, uroczystości, która para młoda chce jak najlepiej zaplanować. Czasami może zastanawiać się nad tym, co w tym kierunku uczynić.

Budka fotograficznie jest niesamowitą atrakcją również na:
 • wieczory panieńskie
 • pikniki rodzinne
 • bale i studniówki
 • chrzciny
 • urodziny i imieniny
 • wigilie firmowe
 • eventy promocyjne
 • wieczory kawalerskie
 • rocznice ślubu
 • konferencje
 • osiemnastki


 • gadzety do fotobudki

  Fotobudka na wesele Ostrołęka

  Fotobudka na impreze firmową Ostrołęka

  Okazuje się, że najlepsza fotobudka na imprezę w Ostrołęce jest w stanie automatycznie wykonywać kilka zdjęć, na przykład 4. Następnie zajmuje się ich szybkim wydrukowaniem na specjalnym papierze. Są one dostępne na paskach o rozmiarach 5x15 bądź pocztówka o rozmiarze 10x15. Jako nieliczni oferujemy nielimitowaną ilość zdjęć, więc każdy gość otrzyma swoje zdjęcie, a dodatkowy wydruk można pozostawić w księdze pamiątkowej dla pary młodej. Na pewno w takiej budce fotograficznej będziemy mogli dostrzec, na czym polega prawdziwa zabawa ze znajomymi, przyjaciółmi i rodziną.

  Możliwe, że to taka fotolustro będzie w stanie uchwycić uśmiech na zdjęciach, co już dawno nie było możliwe. Takich ciekawych momentów czasami nie jest w stanie uchwycić nawet fotograf. Jeśli więc już uczestniczymy w weselu bądź imprezie firmowej, gdzie pojawia się takie urządzenie do robienia zdjęć, to chętnie powinniśmy z niego korzystać.

  Jeśli o to zadbamy, to goście są później zadowoleni, że przyszli na wesele, które miło zapamiętają na długi czas. Nie byłoby to możliwe, gdy para młoda wcześniej nie zaplanowała takich atrakcji. Może ona jeszcze ustalić, w jakim czasie zdecyduje się na wynajęcie takiej fotobudki. Przecież do wyboru jest kilka godzin bądź cały dzień. A jest jeszcze opcja wynajęcia dodatkowego wsparcia, czyli specjalnego asystenta do takiej fotobudki. To doświadczona osoba, który będzie w stanie pomóc gościom, jak powinni korzystać z możliwości, które dostarcza im fotobudka Pan Cyk. Zarazem doradza wybór pewnych gadżetów, dzięki którym goście wyglądają jeszcze ciekawiej podczas takiej sesji fotograficznej.

  Widać więc, że korzystanie z takiej fotobudki Ostrołęka podczas imprezy to świetna zabawa dla osób w każdym wieku. Fotobudka pojawia się także na imprezach szkolnych. Dlaczego? To właśnie dzieci uwielbiają taką zabawę i chętnie z niej będą korzystać, gdy pojawi się taka możliwość. Wystarczy tylko, aby szkoła, jak i rodzice zaakceptowali taką atrakcję, a następnie zarezerwowali naszą fotobudkę na wybrany termin, na przykład na rozpoczęcie czy zakończenie roku.

  Ile kosztuje wynajęcie fotobudki?

  Koszt wynajmu fotobudki w Ostrołęce to kwota już od 400 zł! Wszystko zależy od czasu oraz ilości usług dodatkowych na które się zdecydujesz.
  1 godzina - 400 PLN
  2 godziny - 650 PLN - GRATIS wydruk dla każdego gościa
  3 godziny - 850 PLN - GRATIS pendrive ze wszystkimi zdjęciami
  4 godziny - 1050 PLN - GRATIS księga gości