Fotobudka Łódź

Fotobudka Łódź

fotobudka na imprezę firmową łodź cenafotobudka na imprezę firmową zgierz cena

Ludzka pamięć nie jest mechanizmem doskonałym. Choć wydaje nam się, że wszystkie emocjonujące momenty naszego życia przechowujemy w niej niczym w sejfie, przychodzi czas, że nawet najzabawniejsze czy najbardziej wzruszające chwile znikają w mrokach zapomnienia. Tak, można je stamtąd wydobyć. Wystarczy fotografia. Kiedyś przechowywaliśmy zdjęcia wyłącznie w albumach – wywołane na papierze fotografie do dziś chętnie przeglądamy na uroczystościach rodzinnych czy towarzyskich. Ale technika cyfrowa całkowicie zrewolucjonizowała nasze podejście do fotografii. Zdjęcia cyfrowe zapełniają pamięć… nie – nie naszą. Pamięć laptopów, tabletów i smartfonów. Oraz niejedną pamięć przenośną. Żeby pogodzić amatorów fotografii drukowanych ze zwolennikami archiwizacji zdjęć na nośnikach cyfrowych, warto na ważne imprezy rodzinnyeventy promocyjne czy konferencje wynająć budkę fotograficzną.

Dlaczego budka fotograficzna stała się tak popularna?

Swoją popularność fotobudka zawdzięcza specyfice powstawania zdjęć. O ile w przypadku tradycyjnej sesji z fotografem wymagane jest nabożne skupienie oraz dostosowanie się do jego uwag, a w przypadku fotografa pracującego w tłumie imprezowiczów narażeni jesteśmy na ujęcie nas w niekorzystnej pozie, o tyle w przypadku fotobudki zdjęcia zawsze są reżyserowane przez samych fotografowanych. Możecie powiedzieć, że przecież wystarczy robić selfie oraz dokumentować imprezę przy pomocy aparatu w telefonie, ale to zawsze wiąże się z kłopotami logistycznymi albo wykluczeniem jednej osoby z grona fotografowanych. Kiedy robimy zdjęcia w budce fotograficznej, wszyscy – bo są to zwyczajowo zdjęcia zbiorowe – decydujemy o doborze zabawnych strojów albo granicach szaleństwa, które chcemy uwiecznić na fotografii. Nikt niczego nie narzuca. Powstające fotografie możemy potem otrzymać i w postaci tradycyjnych wydruków czy coraz modniejszej księgi gości, albo na nośniku cyfrowym (pamięć przenośna) z możliwością wielokrotnego drukowania kopii, bądź ich przesyłania drogą elektroniczną. Oczywiście znakomita część gości każdej imprezy korzysta z obu możliwości.

Fotobudka sprawdza się zarówno na imprezach prywatnych (wieczory panieńskie/kawalerskie, weselach, chrzciny, 18-nastki) jak i firmowych (promocje, jajeczka, wigilie) czy wreszcie konferencjach oraz eventach branżowych. Bez względu na rangę imprezy, po części oficjalnej zawsze przychodzi czas na rozluźnienie atmosfery, nawiązywanie nowych kontaktów i podtrzymywanie przyjacielskich więzi. Najlepiej sprzyja temu nieskrępowana zabawa – na przykład sesja z zabawnymi gadżetami, stylizowana na bal maskowy czy radosne lata sześćdziesiąte. Atmosfera zabawy oraz świadomość, że każdy z uczestników fotobudkowej sesji może na równi z innymi decydować o wyborze konwencji, wpływa na atrakcyjność powstających fotografii. Są naprawdę zabawne, emanuje z nich radość. Nie ma sztucznych uśmiechów i gestów – jest energia i swoboda przed obiektywem.

Na jakich eventach w Łodzi sprawdzi się fotobudka?

Firma Pan Cyk działająca na terenie województwa łódzkiego specjalizuje się w dostarczaniu budek fotograficznych na wszelkiego rodzaju imprezy prywatne oraz firmowe. To najlepsze fotobudki w Łodzi – każda posiada profesjonalną lampę studyjną, dzięki której jakość wszystkich wydruków jest lepsza aniżeli w przypadku fotobudek ze zwykłym światłem led. Jakość fotografii oraz brak limitów w wywoływaniu zdjęć sprawiają, że w przeciągu kilku godzin, będziemy mogli wydrukować nawet do 700 zdjęć (a nierzadko nawet jeszcze więcej).

Imprezy firmowe

Podczas imprez firmowych dokumentacja ważna jest nie tylko dlatego, że indywidualni goście chętnie sięgną po zdjęcia i zapełnią nimi swoje domowe archiwa, ale także ze względów promocyjnych. To właśnie fotobudka jest naturalnym miejscem, w którym robi się fotografie wrzucane potem na profile firmy w social mediach, drukowane w prospektach reklamowych czy innego rodzaju materiałach promocyjno-marketingowych.

Przyjęcia i wesela

Wesela oraz większe przyjęcia (bale i studniówki) to zawsze okazja do integracji osób, które się doskonale znają z tymi, które widzimy na oczy po raz pierwszy. Wynajem fotobudki na imprezę w Łodzi to gwarancja, że integracja przebiegnie pomyślnie. W przypadku imprez wymagających ośmielenia gości do robienia zdjęć, warto podczas zamawiania fotobudki poprosić o możliwość zatrudnienia specjalnego asystenta. Jego zadanie polega na tłumaczeniu zaproszonym gościom, jak powinni korzystać z urządzenia. Goście czują się pod taką opieką o wiele bezpiecznej, otrzymują cenne wskazówki, jak krok po kroku odbywa się sesja w takim automacie do zdjęć.

Rodzinne uroczystości

Wszelkie rodzinne uroczystości to okazja do długich rozmów i odpowiadania na pytanie „co słychać”. A że po wielu miesiącach czy latach niewidzenia się nawzajem słychać zazwyczaj bardzo wiele, zapominamy o tym, że kolejne rodzinne spotkanie może odbyć się nieprędko. Fotobudka to idealne rozwiązanie dla ludzi, którzy chcą udokumentować każde kolejne spotkanie i mieć możliwość przyglądania się temu, jak zmieniają się poszczególni członkowie rodziny, jak „lata lecą, a my wciąż piękni i młodzi”.

Ile kosztuje i co otrzymuję w ramach wynajmu?

Szczegółowy cennik wynajmu fotobudek w Łodzi uwzględnia dojazd, gadżety, nielimitowaną ilość zdjęć oraz ich personalizację, a także opiekę animatora. Zainteresowani mają do dyspozycji budki fotograficzne w wersji mini, midi, standard, max i special. W wersji max i special dodatkowo liczyć możemy na pedrive ze zdjęciami oraz księgę gości. Każda wymieniona opcja dodatkowa w ramach pracy fotobudki to koszt rzędu od kilkudziesięciu do kilkuset złotych.

Fotobudka ma dużo możliwości natychmiastowej cyfrowej obróbki zdjęć (kolorowe, czarno-białe, sepia, własny tekst lub logo pod zdjęciem). Wynajem budki fotograficznej na godziny to decyzja maksymalnie racjonalna, gwarantująca optymalny koszt najmu oraz dająca możliwość perfekcyjnego zaplanowania przebiegu imprezy.

MINI – 1 godzina – 400 PLN
MIDI – 2 godziny – 650 PLN
STANDARD – 3 godziny – 850 PLN
MAX – 4 godziny – 1050 PLN
SPECIAL – czas i cena do uzgodnienia