Fotolustro cena

Fotolustro cena

Nazwa pakietuMiniMidiStandardMaxSpecial
Cena
800 zł1000 zł1200 zł1400 złzapytaj
Czas świadczenia usługi1 godzina2 godziny3 godziny4 godzinydo uzgodnienia
Nielimitowana ilość zdjęćtaktaktaktaktak
Wydruk dla każdegotaktaktaktaktak
Własny tekst lub logo pod zdjęciemtaktaktaktaktak
Galeria internetowataktaktaktaktak
Opieka animatorataktaktaktaktak
Złote słupki i czerwony dywan ( wersja glamour) lub drewniane słupki i trawa (wersja rustykalna)taktaktaktaktak
Zabawne gadżetytaktaktaktaktak
Pendrive ze zdjęciamiza dopłatąza dopłatątaktaktak
Księga gościza dopłatąza dopłatąza dopłatątaktak
Dojazd15 km30 km50 km100 km200 km
Zapytaj o terminZapytaj o terminZapytaj o terminZapytaj o terminZapytaj o termin

Opcje dodatkowe:

fotolustro na wesele cena
fotolustro cena wynajem

Fotolustro cena na wesele i imprezy firmowe

Cenimy sobie zabawy, które później pozwalają nam uzyskiwać miłe wspomnienia. Mogą one dotyczyć pewnych wesel, imprez firmowych, jak i zabaw organizowanych w gronie rodziny, przyjaciół i znajomych. Aby jednak tak było, to podczas trwania zabawy muszą być organizowane ciekawe atrakcje. Gdybyśmy zastanawiali się, która z nich cieszy się popularnością, to zauważylibyśmy, że bezwiątpienia jest nią fotolustro. Ocenia się, że ten automat do zdjęć stworzony w Ameryce w XX wieku miał na początku znaczenie biznesowe. Fotobudki przecież pojawiały się w centrach handlowych, gdzie klienci mieli możliwość przygotować sobie sesji zdjęciowej. Do takiej fotobudki Włocławek mieściły się maksymalnie 2 osoby. Ale to już się zmieniło, ponieważ pojawiają się fotolustra. I właśnie one znajdują zastosowanie podczas wesel i imprez, a cena fotolustra zaczynają się już od 650 zł.

Goście chętnie decydują się na zapewnienie sobie i najbliższym sesji zdjęciowych, w których to jest już uchwyconych na przykład 6 osób. Na pewno takie sesje będzie można jeszcze urozmaicić poprzez ciekawe gadżety.

Jakie gadżety posiada foto lustro na imprezę:

  • maski
  • szale
  • różnorodne śmieszne okulary
  • ubrania na zmianę
  • kapelusze

Koszt wynajmu Fotolustra

Tak wiele można uczynić, aby się zmienić, śmiesznie ubrać, podczas sesji przed fotolustrem. A dzięki temu asystent będzie mógł jeszcze doradzić nam, jak należy z niej korzystać. Otrzymujemy później ciekawe zestawy wydrukowanych zdjęć. Ale jak należy je traktować. Jeśli jesteśmy na weselu, to przynajmniej jeden zestaw powinien pozostać dla pary młodej, na przykład w księdze gości. Dzięki temu dodanie wpisu ze śmiesznym zdjęciem okaże się czymś bardzo atrakcyjnym.

Podczas wesela nie muszą pojawiać się jedynie tańce i objadanie się przy stole. Fotolustro jest nowością, która może miło zaskoczyć wszystkich gości na weselu. To przecież dzięki niemu uwiecznia się niezapomniane i wyjątkowe chwile, radosne, nieprzeciętne.

Także firmy i przedsiębiorstwa dochodzą do wniosku, że fotolustro na imprezę to wyjątkowa forma atrakcji, nad którą warto się poważne zastanowić. Przecież koszt wynajmu fotolustra nie jest wysoki, a dzięki niemu łatwiej jest zorganizować imprezy integracyjne dla pracowników. A innym razem pozwala na stworzenie ciekawej atrakcji promocyjnej, dla wybranej działalności gospodarczej. Przecież fotolustro może przedstawiać pewne teksty i zdjęcia reklamowe. Na wywoływanych zdjęciach może jeszcze pojawić się tekst reklamowy bądź nazwa firmy. Taka pamiątka pozostawiona gościom będzie więc mogła im zwrócić uwagę na ofertę, zakres produktów i usług, które dostarcza dana firma.

To jeszcze bardziej poświadcza, że fotolustro to wspaniałe urządzenie, które znajduje zastosowanie w życiu osobistym i zawodowym.